حضور مهندس مقدسی نماینده مردم اراک در سازمان آتش نشانی اراک به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی

مهندس مقدسی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک، به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی با آتش نشانان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی اراک در این دیدار که عصر امروز رخ داد، مهندس مقدسی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز ملی آتش نشانی و ایمنی به آتش نشانان، اظهار داشت: با توجه به اینکه روز 7 مهر در جلسات مجلس شورای اسلامی حضور داشته و موفق به شرکت در همایش آتش نشانان نشدم، به محض مراجعت به اراک در جمع گرم و دوست داشتنی شما حاضر شدم تا  با تبریک این روز عزیز از زحمات شما قدردانی نمایم.

این گزارش حاکی است؛ مهندس مقدسی سپس در مرکز فرماندهی آتش نشانی اراک حضور یافته و از طریق پیام رادیویی روز ملی آتش نشانی و ایمنی را به تمامی آتش نشانان تبریک گفتند.

در ادامه این دیدار، جلسه ای در دفتر رئیس سازمان و با حضور مدیران سازمان آتش نشانی تشکیل و رئیس سازمان آتش نشانی اراک به ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های سازمان و نیز کمبودها و نیازهای سازمان پرداخت.

آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش نشانی اراک در این دیدار، ضمن خیر مقدم به جناب آقای مقدسی اظهار داشت: از اینکه نمایندگان محترم اراک در مجلس شورای اسلامی، نگاه ویژه به آتش نشانان دارند بسیار خرسندیم و امیدواریم با وضع قوانین مناسب همانند تصویب قانون سخت و زیان آور بودن شغل آتش نشان، به رفع مشکلات این قشر فداکار و زحمتکش کمک گردد.

آقازیارتی در ادامه افزود: نیاز شدید نیروی انسانی و تجهیزات حفاظت فردی در سازمان آتش نشانی مشهود بوده که امیدواریم با حمایت های بیش از پیش نمایندگان محترم مردم اراک در مجلس شورای اسلامی بتوانیم کمبودهای موجود را به حداقل برسانیم.

در این جلسه مهندس مقدسی ضمن قول مساعد در خصوص پیگیری و تسریع در جذب نیروهای آتش نشان که مراحل اداری آن در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در حال انجام می باشد گفت: در اولین جلسه ای که با آقای دکتر جمالی نژاد معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزير کشور خواهم داشت این موضوع را پیگیری تا روند کاری به کارگیری آتش نشانان تسهیل گردد.

گفتنی است؛ در جریان این دیدار که نزدیک به یک ساعت به طول انجامید، مسابقه دارت آتش نشانان به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی در حال برگزاری بود که مهندس مقدسی در جمع ورزشکاران حاضر شده و ضمن خسته نباشید به آنان به صورت نمادین اقدام به پرتاب دارت کرد.

@arak125

مجموعه تصاویراضافه کردن دیدگاه جدید

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Full HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
Image CAPTCHA
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید