پیام رئیس سازمان آتش نشانی اراک به مناسبت فرارسیدن روز ملی شوراها

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، با عنایت به فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراها، آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان با ارسال پیامی این روز را به اعضای محترم دوره پنجم شورای اسلامی کلانشهر اراک تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و امرهم شورا بینهم

سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت.

نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تاثیرگذار ی عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه گردید بیانگر تاثیر جدی تر مردم در اداره امور شهر و روستا است و کمترین نقش این روز ، عطف توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهر و روستا بدست آورده است .

بی تردید شوراها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی شهروندان، با حاکمیت جامعه هستند .

اینجانب به عنوان عضو کوچکی از جامعه خدوم شهرداری و به نمایندگی از جان برکفان آتش نشان، ضمن تقدیر از حسن توجه و نگاه ویژه اعضای محترم  دوره پنجم شورای اسلامی کلانشهر اراک به دغدغه ها و مشکلات آتش نشانان و تلاش برای رفع آنها،  این روز را به همه  اعضای محترم شورا که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر تلاش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی

اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...