نجات راننده گرفتار در اتاقک خودروی سواری توسط ناجیان ۱۲۵

تصادف شدید یک دستگاه خودرو با یک کامیون در  بامداد امروز، باعث گرفتار شدن و مصدومیت راننده خودروی سواری شد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، شاهدین این حادثه با توجه به محبوس شدن یک سرنشین در داخل اتاقک این وسیله نقلیه، سراسیمه با سامانه ی ۱۲۵ تماس گرفتند و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان نیز بی درنگ زنگ ایستگاه یک(شهید نظری) واقع در کوی مصطفی خمینی را به صدا درآورد و گروه نجات ۱۰۳ به همراه آتش نشانان ایستگاه شماره ۱۱ واقع در کوی الغدیر را در ساعت ۱:۴۷ بامداد امروز( پنجشنبه چهارم اردیبهشت) به کمربندی جدید الاحداث، تقاطع روستای طرمزد اعزام کرد.

فرمانده تیم اعزامی به محل حادثه گفت: یک دستگاه خودروی mvm به علت نامعلوم با یک دستگاه کامیون از روبرو با یکدیگر به شدت برخورد کرده و خودروی سواری پس از این برخورد به کنار جاده پرتاب شده بود.

وی اضافه کرد: پس از وقوع این حادثه، راننده خودروی سواری که یک خانم بود، در داخل اتاقک این وسیله نقلیه گرفتار اما سرنشین کناری آن از خودرو خارج شده بود.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن کردن محل و چیدن علائم هشدار دهنده ی ترافیکی در جاده، اقدام به قطع برق و جلوگیری از نشت بنزین خودرو کرده و همزمان نیز با استفاده از تجهیزات آتش نشانی و ست هیدرولیک امداد و نجات مشغول خارج کردن راننده محبوس شده از داخل خودرو کردند.

وی با اعلام این که علت بروز این حادثه رانندگی توسط پلیس راهور اعلام خواهد شد، ادامه داد: این راننده با رعایت موارد ایمنی با کمک نجاتگران آتش نشان از اتاقک خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس شد که بلافاصله به همراه سرنشین خودرو که وی نیز مصدوم شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت.

وی درخاتمه ابراز داشت: با انتقال خودرو به حاشیه ی امن جاده، نیروهای آتش نشانی در ادامه نیز پس از پاکسازی سطح جاده و ایمن کردن آن، محل حادثه را به عوامل انتظامی تحویل دادند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *