نجات راننده گرفتار در اتاقک خودروی خاور واژگون

راننده یک دستگاه خودروی خاور که بر اثر واژگونی در اتاقک آن گرفتار شده بود توسط نجاتگران آتش نشان نجات یافت.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در پی واژگونی یک دستگاه خودروی خاور با بار تخم مرغ در جاده ی، حد فاصل روستای ایبک آباد و مشهد میقان  و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت ۱۹:۳۱ روز گذشته (یکشنبه ۱۴ اردیبهشت) صدای زنگ ایستگاه شماره ۴ واقع در میدان فراهان را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه تیم نجات عازم محل حادثه شدند.

فرمانده نجاتگران حاضر در محل حادثه در این باره گفت: یک دستگاه خودروی خاور حامل تخم مرغ در مسیر جاده در حال حرکت بود که به دلیل نامعلوم واژگون شده و در پی این جریان، راننده آن درون اتاقک خودرو گرفتار و مصدوم شده بود.

وی افزود: نیروهای عملیات بلافاصله همزمان با قطع برق خودر و و جلوگیری از نشت سوخت آن اقدام به چیدن علائم هشدار دهنده ی ترافیکی برای جلوگیری از تصادفات احتمالی بعدی در جاده کردند و با استفاده از ست هیدرولیک امداد و نجات، قسمتی از اتاقک خودرو را برش داده و  راننده ی گرفتار را از اتاقک خودرو خارج کردند.

وی تصریح کرد: این راننده که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود تحویل عوامل اورژانس برای انتقال به مراکز درمانی شد و خودروی واژگون نیز با همکاری عوامل راهور به حالت اولیه درآمده و برای سیر مراحل قانونی تحویل عوامل انتظامی شد.

آتش نشانان پس از شستشوی سطح جاده و ایمن سازی محل حادثه به ماموریت خود پایان دادند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *