مهار آتش سوزی دو خودرو توسط آتش نشانان

آتش سوزی دو خودروی سواری که هر دو از قسمت موتور طعمه آتش شده بودند توسط ناجیان همیشه در صحنه آتش نشانی اراک مهار و خاموش شد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵،  با تماس یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۲:۰۳ دقیقه بامداد روز چهارشنبه سوم اردیبهشت و اعلام بروز آتش سوزی در خودروی خود، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک، آتش نشانان همیشه بیدار ایستگاه شماره ۳ واقع در کوی امام خمینی(ره) را به آدرس اعلامی از سوی این شهروند به نشانی خیابان شهید بهشتی، مقابل بانک شهر، کوچه میعاد اعزام کرد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این خصوص گفت: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه یک دستگاه خودروی پراید مشاهده می شد که از ناحیه موتور دچار آتش سوزی شده بود و آتش به قسمت داشبورد آن نیز سرایت کرده و هر لحظه بر گسترش آن افزوده می شد.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله عملیات خاموش سازی آتش را آغاز کرده و با استفاده از یک رشته لوله آبدهی آتش نشانی، آتش را مهار و خاموش کرده و از سرایت آن به داخل اتاقک و بروز خسارت بیشتر به این خودرو جلوگیری به عمل آوردند.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، دومین آتش سوزی خودرو که روز گذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد در ساعت ۲۱:۰۳ رخ داد که محل این حادثه مقابل ایستگاه شماره ۴ واقع در میدان فراهان بود.

این گزارش حاکی است؛ آتش نشانان این ایستگاه به سرعت و با استفاده از خاموش کننده های دستی آتش سوزی موتور خودروی پژو ۴۰۵ را در همان دقایق اولیه و قبل از گسترش آتش مهار و خاموش کردند.

گفتنی است؛ علت بروز این آتش سوزی ها توسط کارشناسان ایمنی سازمان آتش نشانی اراک در دست بررسی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *