مهار آتش سوزی خودروی پژو ۴۰۵ دوگانه سوز LPG

بروز آتش سوزی در خودروی سواری پژو ۴۰۵ دوگانه سوز LPG  با حضور آتش نشانان مهار و خامو ش شد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، وقوع این حادثه در ساعت ۱۱:۰۳ دقیقه صبح امروز (یکشنبه ۱۱ خرداد) توسط یکی از شهروندان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع رسانی شد که بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک آتش نشانان ایستگاه شماره یک (شهید نظری) از کوی مصطفی خمینی به محل حادثه در بلوار شهدای دولت اعزام شدند.

به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه، یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ دوگانه سوز از نوع LPG که در کنار خیابان پارک شده بود، به علت نشت گاز از قسمت اتاقک آن طعمه آتش شده بود.

وی با اشاره به این که آتش نشانان با استفاده از لوله های آبدهی اقدام به مهار شعله های آتش کردند، افزود: مقداری از گاز سیلندر این خودرو وارد نانوایی مجاور آن شده و باعث بروز آتش سوزی در نانوایی شده بود که آتش ناشی از آن نیز توسط نیروهای عملیاتی خاموش شد.

این فرمانده آتش نشانی با اعلام اینکه به علت قدرت اشتعال و شعله وری بالای گاز LPG، تمامی خودرو در آتش سوخت ادامه داد: نیروهای عملیاتی پس از مهار کامل شعله های آتش، ایمن سازی و نیز سرد کردن قطعات فلزی داغ موتور خودرو از بروز شعله وری مجدد جلوگیری کردند.

گفتنی است؛ آتش نشانان این خودروی سواری را برای بررسی علت این حادثه و نیز انجام اقدامات قانونی به عوامل انتظامی تحویل دادند.

اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...