مرگ مرد میانسال در اعماق چاه ۵۰ متری

گرفتار شدن یک مرد میانسال در عمق چاه ۵۰ متری، مرگ وی را به همراه داشت.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در پی بروز حادثه گرفتار شدن یک مرد میانسال در اعماق یک چاه و تماس عوامل انتظامی با سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک جهت نجات وی، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بی درنگ ساعت ۱۸:۰۲ عصر روز گذشته آتش نشانان ایستگاه شماره ۲ از کوی صنعتی را به همراه تیم نجات ۱۲۱ به محل حادثه در روستای حاجی آباد اعزام کرد.

مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی اراک که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: به گفته عوامل انتظامی حاضر در محل، در پی ناپدید شدن یک مرد میانسال از اتباع افغانی و نگرانی خانواده وی، پس از تحقیقات مشخص شد که وی به علت نامعلوم وارد چاهی در اطراف روستای حاجی آباد به عمق ۵۰ متر شده و با توجه به عدم امکان برقراری تماس هیچگونه اطلاعی از سلامت وی در دسترس نیست.

وی افزود: آتش نشانان پس از بررسی محل حادثه، اقدام به نصب علائم هشدار دهنده در محل و تیم نجات نیز کارگاه نجات را بر روی دهانه چاه برپا کردند.

این مدیر منطقه عملیات تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از ابزار مخصوص، با رعایت اصول ایمنی وارد چاه شدند و با تلاش فراوان پیکر بی جان این مرد را از چاه خارج کردند و امدادگران اورژانس حاضر در محل پس از معاینات پزشکی، مرگ وی را اعلام کردند.

وی افزود: آتش نشانان پس از تحویل جسد وی به عوامل انتظامی حاضر در صحنه و ارائه تذکرات ایمنی به دیگر کارگران به ماموریت خود پایان دادند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *