سه مصدوم در برخورد بامدادی دو دستگاه خودروی سواری

برخورد شدید بامدادی دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر و گرفتار شدن سه نفر در یکی از خودروها، نجاتگران آتش نشان را روانه محل حادثه کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس رانندگان خودرو های عبوری با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی حادثه تصادف، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک، آتش‌نشانان ایستگاه‌ شماره دو از کوی صنعتی را ساعت ۵۱ دقیقه بامداد روز شنبه ۱۰ آبانه بی‌درنگ روانه محل حادثه در جاده خمین، جاده حسین آباد بغدادی کرد.

فرمانده نجاتگران اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که دو دستگاه خودروی سواری پراید به علت نامعلوم از روبرو با یکدیگر به شدت برخورد کرده بودند.

وی ادامه داد: در پی این حادثه راننده و دو نفر سرنشین یکی از خودروها در داخل اتاقک گرفتار شده و به شدت مصدوم شده بودند اما راننده خودروی دیگر قبل هر چند مصدوم شده بود اما از داخل خودرو خارج شده بود.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان بی‌درنگ با اجرای عملیات ایمن‌سازی و قطع جریان برق خودروها، از بروز حادثه و خطرات احتمالی و نشت بنزین آنها جلوگیری کرده و با استفاده از تجهیزات مخصوص و ست هیدرلیک امداد و نجات اقدام به برش قسمتی از بدنه خودرو کرده و هر سه مصدوم این حادثه را با احتیاط کامل از اتاقک خودرو خارج کردند.

وی با اعلام اینکه علت این حادثه توسط عوامل راهور در دست بررسی است، در پایان خاطرنشان کرد: آتش نشانان با تحویل مصدومین حادثه به نیروهای اورژانس، پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و انتقال خودرو های آسیب دیده به محل امن و تحویل محل به عوامل راهور به ماموریت خود پایان دادند.

اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...