سد آب کمر تفرش نوجوان ۱۵ ساله را در خود فرو برد

نوجوان ۱۵ ساله ای که به همراه دوست خود برای تفریح و بازی روی یخ به سد رفته بود در داخل آب غرق شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی با اعلام این خبر اظهار داشت‌: در پی تماس همکاران جمعیت هلال احمر و اعلام خبر غرق شدن یک نوجوان در داخل سد و درخواست کمک جهت اعزام تیم غواصی، با توجه به اینکه محل بروز حادثه، خارج از محدوده شهری می باشد، پس از انجام هماهنگی های لازم با مدیریت بحران استانداری و نیز معاون  محترم خدمات شهری شهرداری اراک، تیم تخصصی غواصی این سازمان به همراه خودروی مخصوص غواصی در ساعت ۱۶  عصر امروز (دوشنبه ۶ بهمن ماه) عازم محل حادثه در سد آب کمر از توابع شهرستان تفرش شدند.

وی افزود: یک نوجوان ۱۵ ساله که به اتفاق دوست خود برای تفریح و بازی روی یخ به این سد رفته بود، بر اثر شکسته شدن یخ ها به یکباره به درون آب فرو رفته و متاسفانه غرق‌ شده بود.

وی افزود:  پس از تلاش و جستجو، تیم تخصصی غواصی این سازمان با استفاده از تجهیزات مخصوص، جسد این نوجوان از داخل آب بیرون کشیده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

آقازیارتی با اظهار تأسف از بروز این حادثه تلخ اظهار داشت: این‌گونه حوادث باید درس عبرتی برای والدین باشد تا نظارت بیشتری بر روی فرزندان خود داشته باشند.

اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...