رونمایی از خودروهای مدرن آتش نشانی اراک

رونمایی از خودروهای مدرن آتش نشانی اراک

🔴علیرضا محمودی شهردار اراک از رونمایی نسل جدید تجهیزات و خودروهای جدید آتش‌نشانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی اراک:امروز سه شنبه مورخه ۱۹ تیر ماه، مراسم رونمایی از خودروها و تجهیزات آتش نشانی با حضور نامی رئیس مدیریت بحران کشور،مخلص الائمه استاندار مرکزی،محترمی مدیر کل مدیریت بحران استانداری،محمودی شهردار اراک، عبدالهی فر معاون خدمات شهری شهرداری اراک،خراجی سرپرست سازمان آتش نشانی اراک ،فضلی رئیس بحران شهرداری اراک و جمعی از مسولان شهری و استانی در محوطه استانداری مرکزی انجام شد.

🔴علیرضا محمودی شهردار اراک در توضیح این خبر گفت: دو دستگاه خودروی سنگین نجات و سه دستگاه خودروی سنگین حریق به همراه تجهیزات کامل و به روز ،به عنوان خودروهای عملیاتی وارد ناوگان خودرویی سازمان آتش نشانی اراک شده اند.

🔴 وی افزود: مساله ایمنی، سلامت و جان مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین سبب روند خرید تجهیزات و امکانات برای آتش‌نشانی اراک متوقف نخواهد شد و مدیریت هوشمند حوادث با استفاده از فناوری ‌ها و امکان فرماندهی حوادث در سطح شهر از اهداف اصلی این سازمان خواهد بود.

ایشان در پایان با قدردانی از اعضاء شورای محترم شهر اراک از تمام کسانی که در خرید این تجهیزات با شهرداری اراک همکاری کردند تا امروز برای شهر چنین افتخاری ایجاد شود تشکر کرد.

۱۹  تیر   ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

preloader
لطفا صبرکنید...