دستگاه تیلر کشاورزی، مرد میانسال را به کام مرگ فرو برد

مرد میانسالی که به تنهایی در مزرعه خود مشغول کار با دستگاه تیلر کشاورزی بود گرفتار گیره های دستگاه شد و به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، طی تماس عوامل انتظامی پاسگاه داودآباد با شماره ۱۲۵ و درخواست از آتش نشانان جهت رهاسازی بدن یک مرد از تیغه های دستگاه تیلر کشاورزی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک در ساعت ۲۳:۴۳ شب گذشته (شنبه ۱۸ اردیبشهت) بلافاصله زنگ ایستگاه ۱۰۰(شهید نظری) از کوی مصطفی خمینی را به صدا درآورد و تیم نجات این ایستگاه به سوی محل حادثه در محورفراهان، جاده روستای میقان، جنب تالارکبیر رهسپار شدند.

افسر آماده عملیات آتش نشانی حاضر در محل درباره این حادثه گفت: بر اساس شواهد موجود مرد میانسالی که به تنهایی در مزرعه خود مشغول کار با یک دستگاه تیلر کشاورزی بود، پاهای وی به علت نامعلوم بین تیغه های دستگاه گیر کرده و با توجه به سرعت بالای چرخش تیغه ها، شروع به دوران کرده و اعضای بدن این مرد به دور تیغه ها پیچیده بود.

وی با اشاره به اینکه صحنه حادثه نشان از آن داشت که چند روز از مرگ این مرد گذشته است، افزود: نجاتگران آتش نشان با استفاده از تجهیزات مخصوص و ست هیدرولیک امداد و نجات اقدام به بریدن قطعات دستگاه کرده و بدن فرد حادثه دیده را که به دور تیغه های تیلر پیچیده بود رها کردند.

این افسر آماده عملیات تصریح کرد: ناجیان همیشه در صحنه ۱۲۵ اراک پس از اتمام عملیات رهاسازی اعضای بدن این مرد از درون دستگاه، وی را درون کیسه های حمل جسد قرار داده و تحویل عوامل آرامستان دادند.

وی در پایان گفت: علت بروز این حادثه  توسط عوامل انتظامی در دست بررسی می باشد.

اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...