حضور پر رنگ سازمان آتش نشانی اراک در نمایشگاه هفته ایمنی در برابر زلزله

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، در نمایشگاهی که به مناسبت پنجم دی ماه روز ملی مقابله با زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور دستگاه های امدادی در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد، سازمان آتش نشانی اراک با ایجاد غرفه تجهیزات و نمایشگاه عکس حضور پر رنگی داشت.

بنابراین گزارش، در غرفه سازمان آتش نشانی، تجهیزات و لوازم ایمنی و امکانات سازمان در زمان بروز زلزله و بحران به دید عموم گذاشته شد و همچنین برای اولین بار در قالب نمایشگاه عکس، عملکرد آتش نشانان در حوزه های مختلف به نمایش درآمد.

این گزارش حاکی است؛ این نمایشگاه با حضور زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مدیرکل مدیریت بحران استانداری و نیز جمعی از مدیران دستگاه های امدادی، صبح روز پنجشنبه پنجم دی ماه افتتاح گردید و شهروندان طی دو رو برپایی این نمایشگاه، از غرفه های مختلف آن بازدید به عمل آوردند.

گزارش خبرنگار ما حاکی است؛ در پایان نماز عبادی سیاسی جمعه، حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده محترم ولی فیقه در استان مرکزی و امام جمعه اراک به اتفاق اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی از غرفه سازمان آتش نشانی بازدید کرده و آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان در طول این بازدید فعالیت های آتش نشانان را برای ایشان طرح دادند.

گفتنی است؛ غرفه سازمان آتش نشانی اراک از جمله پرمخاطب ترین و پر بازدیدترین غرفه های این نمایشگاه بود که شهروندان با مشاهده تصاویر از نزدیک با سختی کار آتش نشانان و خدمات شبانه روزی آنها در حوادث مختلف آشنا شدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *