تقدیر از آتش نشانان اعزامی به مهران و نجف

در مراسمی با حضور رئیس و مدیران آتش نشانی اراک از آتش نشانان اعزامی که به عنوان خادم الحسین(ع) به مهران و نجف اشرف اعزام شده بودند تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی اراک، با حضور رئیس و مدیران آتش نشانی اراک از همکاران آتش نشان که در راستای خدمت به زائرین حسینی و به عنوام خادم الحسین(ع) در ایام پیاده روی اربعین سال جاری به شهرهای مهران و نجف اعزام شده بودند تقدیر شد.

بنابراین گزارش، در این مراسم آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش نشانی اراک ضمن تقدیر از همکاران اعزامی، توفیق خدمت به زائرین حسینی را موهبتی الهی دانست که نصیب هر کس نمی شود و عزیزانی که امسال لایق این نعمت بوده اند باید شکر گزار آن باشند.

وی افزود: بر خود لازم می دانم تلاش خالصانه شما را ارج نهاده و ساسپگزار مشارکت مؤثرتان در تسهیل حضور عارفانه میلیونها دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بوده و از درگاه احدیت توفیق روز افزون برای شما مسئلت می نمایم.

گفتنی است؛ آتش نشانی اراک با اعزام دو دستگاه خودرو به اتفاق ۵ نفر از آتش نشانان به نجف اشرف و مرز مهران جهت مقابله با هرگونه حوادث احتمالی، سهم کوچکی در خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی(ع) در سال جاری ایفا نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *