تعمیرگاه خودرو طعمه حریق شد

آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو، علاوه بر بروز خسارت های مالی، دو دستگاه خودروی سواری در حال تعمیر را نیز در بر گرفت و باعث مصدوم شدن مالک مغازه شد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، شهروندان طی تماس با سامانه ۱۲۵ از بروز آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو خبر داده که ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بی درنگ در ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه روز سه شنبه ۹ دی، آتش نشانان ایستگاه های شماره ۳ و ۷ ، از خیابان امام(ره) و کوی علی بن ابیطلاب(ع) را به محل حادثه در ابتدای خیابان میرزای شیرازی، پشت مسجد سیدها اعزام کرد.

افسر آماده عملیات آتش نشانی اراک که با حضور در محل حادثه، فرماندهی عملیات را بر عهده داشت در این باره گفت: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، یک تعمیرگاه خودروهای سواری مشاهده می شد که آتش آن را در بر گرفته و شعله و دود غلیظ ناشی از آتش سوزی از فاصله دور مشاهده می شد.

وی با اشاره به نزدیک بودن محل حادثه به ایستگاه آتش نشانی، افزود: آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رسانده و پس از تجهیز خود به لوازم حفاظت فردی، با استفاده از چندین رشته لوله آبدهی آتش نشانی، عملیات خاموش سازی آتش را آغاز کردند.

افسر آماده عملیات آتش نشانی اراک خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان موفق شدند این آتش سوزی را که به دو دستگاه خودروی سواری در حال تعمیر نیز سرایت کرده بود، مهار و خاموش کرده از گسترش آن جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به محل بروز آتش سوزی و وجود مواد قابل اشتعال در مغازه، آتش گسترده شده بود و دو دستگاه خودروی سواری در حال تعمیر در این مغازه را کاملا در بر گرفته و باعث بروز خسارت های زیادی به آنها و نیز لوازم داخل مغازه گردید.

وی در پایان گفت: بر اثر این حادثه، مالک تعمیرگاه سعی در خاموش کردن آتش کرده بود که متاسفانه دچار سوختگی شده و توسط عوامل اورژانس جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شد.

گفتنی است؛ آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و اطمینان از عدم وجود هرگونه خطر احتمالی به کار خود پایان داده و به ایستگاه های خود مراجعت کردند.

علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی اراک در دست بررسی است.

اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...