تصادف مرگبار پراید و مینی بوس

برخورد خودروی سواری با مینی بوس در جاده فراهان، سه کشته و مجروح به جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت ۱۷:۵۰ عصر روز یکشنبه ۷ اردیبهشت، با تماس رانندگان خودروهای عبوری و اعلام حادثه برخورد دو دستگاه خودرو و گیرکردن سرنشینان در داخل خودروی سواری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک بی درنگ زنگ ایستگاه شماره ۴ واقع در میدان فراهان را به صدا درآورد و تیم امداد و نجات این ایستگاه را به محل حادثه در جاده فراهان، نرسیده به شهرک صنعتی ایبک آباد اعزام کرد.
فرمانده نجاتگران اعزامی به محل بروز حادثه در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک مینی بوس از قسمت جلو به شدت با یکدیگر برخورد کرده بودند و شدت برخورد به حدی بود که خودروی پراید به بیرون از جاده پرت شده و مچاله شده بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله اقدام به ایمن سازی محل حادثه کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در جاده جهت جلوگیری از تصادفات بعدی، عملیات امداد و نجات را آغاز کردند.
این فرمانده آتش نشانی با بیان اینکه راننده و خودروی پراید در داخل خودرو گرفتار شده بودند، در ادامه گفت: نجاتگران ضمن قطع جریان برق خودروها، با استفاده از تجهیزات مخصوص امداد و نجات و ست هیدرولیک اقدام به بریدن قسمت هایی از اتاقک در هم پیچیده خودروی سواری کرده و راننده و سرنشین آن را که هر دو مرد بودند از داخل آن خارج کردند.
وی تصریح کرد: پس از خارج کردن راننده و سرنشین خودرو و تحویل آنها به عوامل اورژانس، متاسفانه پس از معاینات اولیه مرگ هر دوی آنها تایید شد.
فرمانده آتش نشانان خاطرنشان کرد: یکی از سرنشینان خودروی مینی بوس که یک خانم مسن بود نیز دچار مصدومیت شده بود که توسط همکاران اورژانس به مراکز درمانی منتقل گردید.
وی با اعلام اینکه علت بروز این تصادف توسط پلیس راهور در دست بررسی می باشد در پایان گفت: آتش نشانان با تحویل فوتی های حادثه به عوامل آرامستان و نیز محل حادثه به نیروهای انتظامی به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه بازگشتند.


اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...