بیش از ۱۵ ساعت عملیات نفس گیر

بیش از ۱۵ ساعت عملیات نفس گیر

مهار آتش سوزی انبار علوفه

🔴به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک در ساعت ۱۵:۰۰ ، شنبه مورخه ۹ تیرماه با گزارشی مبنی بر حریق گسترده در انبار علوفه گاوداری به آدرس جاده تهران_محدوده روستای خیر آباد_ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک چندین خودروی سنگین اطفاء حریق را به محل اعزام کرد.

🔴شیخی معاون عملیات سازمان آتش نشانی اراک در توضیح این خبر گفت: با توجه به حجم بسیار زیاد علوفه و گستردگی حریق ۵ خودروی سنگین اطفاء حریق از ایستگاه‌های شماره ۱ (دو خودرو)، ۲ ، ۵ و ۱۱ به همراه دو خودروی آتش نشانی از روستای خیرآباد و کارچان به همراه یک دستگاه تانکر پشتیبانی آب از سازمان عمران شهرداری اراک در محل حاضر شدند.

🔴وی افزود: با تلاش فراوان، آتش نشانان پس از ۱۵ ساعت عملیات نفس‌گیر، حریق را کنترل و نسبت به اطفاء آن اقدام کردند و از سرایت شعله های آتش به نقاط دیگر جلوگیری کردند.

🔴شیخی از زحمات تمامی آتش نشانان حاضر در محل و همچنین از همکاران آتش نشانی خیر آباد و کارچان که در روند اطفاء ،تلاش بی وقفه ای داشتند تقدیر و تشکر کرد.

🔴 با توجه به وسعت حریق ،این عملیات تا حوالی ۵:۳۰ دقیقه ی بامداد بطول انجامید و تعداد ۳۰ آتش نشانان در این عملیات حضور داشتند.

خوشبختانه این حادثه مصدومی در پی نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

preloader
لطفا صبرکنید...