برخورد مرگبار پیکان و پراید در جاده فراهان

برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری پیکان و پراید در جاده ی فراهان، ۵ کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، حوالی ساعت ۱۷:۲۷ عصر روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت زمانی که ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک زنگ ایستگاه شماره ۴ واقع در میدان فراهان را به صدا درآورد، آتش نشانان به همراه تیم نجات ۱۴۳ به محل حادثه در جاده ی فراهان، تقاطع جاده حرآباد اعزام شدند.

افسر آماده عملیات حاضر در محل حادثه در این باره گفت: در این حادثه یک دستگاه سواری پیکان از روبرو با یک خودروی پراید برخورد کرده و شدت این تصادف به حدی بود که هر دو خودرو به آهن پاره ای تبدیل شده بودند.

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از رسیدن به محل حادثه، بلافاصله به ایمن سازی مشغول شدند و همزمان عملیات نجات سرنشینان هر دو خودرو را که در داخل وسایل نقلیه ی خود محبوس شده بودند آغاز کردند.

وی افزود: نجاتگران با استفاده از تجهیزات و ست هیدرولیک امداد و نجات، اقدام به برش قسمت‌هایی از بدنه ی خودروها کرده و  مصدومین و محبوسین را خارج و برای معاینه تحویل عوامل اورژانس دادند.

این افسر آماده عملیات آتش نشانی ادامه داد: متاسفانه پس از انجام معاینات اولیه مرگ ۴ نفر از آنها بر اثر شدت جراحات وارده تایید و ۴ مصدوم دیگر نیز برای ادامه ی مداوا به بیمارستان منتقل شدند که بر یک نفر دیگر آنها به گفته عوامل اورژانس در راه انتقال به بیمارستان جان داد.

گفتنی است: آتش نشانان پس از حضور عوامل راهور، انتقال خودروها به حاشیه ی جاده و حمل خودروها با جرثقیل برای انتقال به پارکینگ شستشوی محل و تحویل فوتی های حادثه به عوامل آرامستان، به عملیات خود پایان دادند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *