بازدید مهندس رشیدی، عضو شورای اسلامی شهر از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، صبح روز سه شنبه ۱۷ تیرماه مهندس رشیدی از اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ضمن دیدار با رئیس سازمان، از واحدهای مختلف و چندین ایستگاه عملیاتی بازدید به عمل آورد.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک با تقدیر از عملکرد مثبت مجموعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری برای این بخش از پرسنل شهرداری و خانواده های ایثارگر آنها آرزوی سلامتی کرد.

مهندس رشیدی با تأکید بر اهمیت مأموریت ها و خدمات این سازمان به شهروندان بر لزوم حمایت ویژه از سازمان آتش نشانی تأکید کرد و افزود: با توجه به این موضوع که مقابله با همه مواردی که جان و مال شهروندان را به خطر می اندازد در حوزه وظایف آتش نشانان محسوب می گردد باید با نگاهی ویژه به تأمین نیازهای لجستیکی و امکانات این سازمان حساس پرداخته شود.

وی وظیفه اعطای تأیید صلاحیت لازم ایمنی ساختمان ها در حوزه پیشگیری را جزو فعالیتهای زیربنایی در راستای پیشگیری از حوادث دانست که در کنار فرهنگسازی در سنین پایه می تواند باعث کاهش آمار تلفات و تقلیل خسارت ها گردد.

  در ادامه آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش نشانی اراک گزارش کاملی از فعالیت های واحدهای مختلف سازمان اعم از ستادی و عملیاتی  به مهندس رشیدی ارائه نمود و از شروع دوره آموزشی آتش نشانان که در سال گذشته مراحل آزمون استخدامی آنها طی شده است در روزهای آینده خبر داد.

ریاست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک یکی از اصلی ترین دغدغه های سالهای اخیر این سازمان را تجهیز و نوسازی خودروهای آتش نشانی دانست و افزود: در این راستا با یک هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب بر آن هستیم تا در دو سال آینده تعدادی خودرو به ناوگان موتوری سازمان اضافه کنیم و با توجه به میانگین بالای عمر خودروها خواستار توجه ویژه اعضای شورا و حمایت های لازم جهت نوسازی ناوگان آتش نشانی اراک می باشیم.

 آقازیارتی با تقدیر از حس وظیفه شناسی همکاران خود در سازمان آتش نشانی، نیروهای ستادی و عملیاتی را در سازمان مانند دو بال یک پرنده نامید که در کنار یکدیگر و در راستای داشتن شهری ایمن به ارائه خدمات ایمنی هم در زمینه آموزش و پیشگیری و هم مقابله با حوادث و آتش سوزی ها مشغول خدمت به شهروندان می باشند.

گفتنی است؛ مهندس رشیدی ضمن بازدید از واحدهای مختلف حوزه ستادی سازمان و نیز چند ایستگاه آتش نشانی، از زحمات تلاشگران آتش نشان تقدیر کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *