اهدای خون جمعی از آتش نشانان اراک در آستانه فراررسیدن هفتم مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی

جمعی از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک با شرکت در پویش آتش نشان خون بخش، اقدام به اهدای خون خود برای بیماران نیازمند کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، در آستانه فرارسیدن هفتم مهر ماه؛ روز ملی آتش نشانی و ایمنی، در حرکتی انساندوستانه آتش نشان ها ی اراکی با حضور در سازمان انتقال خون استان مرکزی، در پویش آتش نشان خون بخش مشارکت کردند.

سید سیف الدین اجاقی؛ مدیر روابط عمومی سازمان در حاشیه اهدای خون گفت: هرساله در این ایام جمعی از کارکنان آتش نشانی با هدف اشاعه فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی جهت اهدای خون مراجعه می کنند.

وی گفت: شغل آتش نشانی از جمله مشاغلی است که با کمک به همنوع و نجات جان انسان ها گره خورده و اهدای خون نیز کمکی بزرگ به همنوعان و بیماران نیازمند است .

 اجاقی افزود: آتش نشانی و انتقال خون ماهیت شغلی مشترکی دارند از جمله نجات جان انسانها و امر اهدای خون جدای از خدمت و وظیفه آتش نشانی نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اهدای خون از اموری است که در اولویت مسئولیتهای اجتماعی ما قراردارد تا از این طریق بتوانیم در تهیه و تأمین بخشی از خون و فرآورده های خونی بیماران نیازمند یاری رسان آنها باشیم.

گفتنی است؛ پویش آتش نشان خون بخش با همکاری سازمان انتقال خون ایران و سازمان های آتش نشانی به مناسبت گرامیداشت هفتم مهر ماه روز آتش نشان و ایمنی صورت گرفته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *