آتش بامدادی سوار بر خودروی سواری

آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری در پارکینگ یک منزل مسکونی در بامداد امروز با حضور آتش نشانان مهار و خاموش شد و از سرایت آتش به داخل منزل جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت ۴:۰۵ بامداد روز یکشنبه ۷ دی ماه، در پی تماس یکی از پاکبانان زحمتکش شهرداری با سامانه ۱۲۵ و اعلام مشاهده خروج دود از پارکینگ یک منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره ۴ از میدان فراهان را راهی محل بروز حادثه در خیابان قائم مقام، کوچه مطهری ۲ کرد.

 افسر آماده عملیات آتش نشانی اراک که در محل حادثه حضور یافته بود در این باره گفت: در پارکینگ یک منزل مسکونی دو طبقه، یک دستگاه خودروی سواری پارس به علت نامعلوم دچار حریق شده بود و با توجه به گذشت مدت زمان زیادی از آتش سوزی، آتش تمام خودرو را در بر گرفته بود.

وی با اشاره به اینکه در زمان بروز این حادثه اهالی منزل خواب بوده و متوجه آتش سوزی نشده بودند، افزود: آتش نشانان همیشه بیدار آتش نشانی اراک  با حضور در محل حادثه و پس از انجام ایمن سازی های لازم، با استفاده از یک رشته لوله آبدهی آتش نشانی، آتشی که باعث سوختن کامل خودرو شده بود را مهار و خاموش کردند.

این افسر آماده عملیات تصریح کرد: با توجه به وجود یک پنجره از پارکینگ به آشپزخانه طبقه اول این منزل، خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان و مهار آتش سوزی، از سرایت آتش به داخل منزل و دیگر نقاط ساختمان و نیز بروز خسارت بیشتر به مالک آن جلوگیری به عمل آمد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آتش نشانان با تخلیه دود ناشی از این آتش سوزی به وسیله دستگاه فن فشارقوی و  پس از اطمینان از عدم وجود هرگونه خطر احتمالی، تذکرات ایمنی لازم را به مالک خودرو ارائه کرده و به ایستگاه خود بازگشتند.

گفتنی است خوشبختانه این حادثه مصدومی در پی نداشت و علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی اراک در دست بررسی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *