آتش بامدادی به جان انبار کارتن فروشگاه افتاد

آتشی که در دقایق بامداد امروز، به جان انبار کارتن یک فروشگاه افتاده بود با حضور آتش نشانان خاموش شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، شهروندان با مشاهده دود و شعله در حیاط یک مسجد با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و خبر بروز این آتش سوزی را اطلاع داده که بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک آتش نشانان ایستگاه شماره یک(شهید نظری) از کوی مصطفی خمینی را ساعت ۱۲:۰۴ دقیقه بامداد روز دوشنبه ۲۹ دی ماه به محل حادثه در کوی فاطمیه، فضیلت۵ اعزام کرد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: فروشگاهی که در زیرزمین مسجد قرار دارد، از حیاط مسجد به عنوان انبار و محل دپوی کارتن های خالی فروشگاه استفاده می کرده که در دقایق اولیه بامداد امروز به علت نامعلومی طعمه حریق شده بود و هر لحظه امکان سرایت آتش به داخل فروشگاه و نیز طبقه فوقانی مسجد می رفت.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با انجام اقدامات اولیه ایمنی، با استفاده از یک رشته لوله آبدهی آتش نشانی خود را به کانون آتش رسانده و عملیات خاموش سازی حریق را آغاز کردند.

این فرمانده آتش نشانان، خاطرنشان کرد: آتش نشانان با تلاش فراوان موفق شدند شعله های سرکش آتش را قبل از سرایت به داخل فروشگاه و طبقه فوقانی مسجد خاموش کرده و با جابجایی کارتن های سوخته و نیز با اطمینان از عدم وجود هرگونه آتش پنهان و خطر احتمالی به کار خود پایان داده و به ایستگاه خود بازگشتند.

اقای صدیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...