حوادث مسمومیت گاز

نجات معجزه آسای مادر و دو دختر از چنگ قاتل خاموش

قاتل خاموش باز هم قربانی گرفت، این بار 4 نفر!

نجات جوان مسموم با گاز از مرگ حتمی توسط آتش نشانان

نجات یک زن از مرگ حتمی توسط آتش نشانان

نجات زن جوان از مرگ حتمی بر اثر گازگرفتگی

با تلاش آتش نشانان، زن جوانی که دچار گاز گرفتگی شده بود از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در ساعت 16:02 دقیقه عصر روز گذشته ساکنین یک مجتمع مسکونی با سامانه 125 تماس گرفته و با اعلام انتشار گاز در یکی از واحدهای مجتمع، از احتمال محبوس شدن افراد در داخل آن خبر داده که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان و گروه امداد و نجات ایستگاه 100 به سوی محل حادثه در شهرک مشاور، مجتمع مسکونی بازرگانی حركت كردند.

نجات زن میانسال از چنگال قاتل خاموش

با تلاش آتش نشانان، زن میانسالی که دچار گاز گرفتگی شده بود از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، وقوع این حادثه ساعت 8:38 دقیقه صبح امروز به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 220 به سوی محل حادثه در روستای گاوخانه، کوچه نبوت 3 حركت كردند.
به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی، محل حادثه یک ساختمان مسکونی دو طبقه بود که به گفته همسایگان در طبقه دوم آن یک زن میانسال زندگی می کرد و با توجه به اینکه در شبانه روز گذشته از منزل خارج نشده بود اما خبری از وی نبود و درب منزل را به روی کسی باز نمی کرد و این مسأله باعث نگرانی همسایگان شده و از آتش نشانان تقاضای کمک کرده بودند.

مسمومیت معتکفین با گاز مونواکسید کربن

عدم رعایت اصول ایمنی، معتکفین در مسجد را دچار مسمومیت با گاز مونواکسید کربن کرد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی تماس یکی از شهروندان با سامانه 125 و اعلام خبر این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت 5:59 صبح روز پنجشنبه دوم اردیبهشت، آتش نشانان ایستگاه 100 را روانه محل حادثه در کوی مسکن، مسجدالنبی(ص) کرد.

 فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این خصوص گفت: در محل حادثه که یک مسجد بود، معتکفینی که برای انجام مراسم اعتکاف در آن حضور داشتند دچار مسمویت گاز مونواکسید کربن شده بودند.

مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن به خیر گذشت

رعایت نکردن اصول ایمنی، اعضای خانواده 3 نفره را دچار مسمومیت با گاز مونواکسید کربن کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی تماس مرکز اورژانس 115 مبنی بر مسمومیت یک خانواده با گاز مونواکسید کربن ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت 17:05 عصر روز گذشته آتش نشانان ایستگاه 190 را روانه محل حادثه در 20 متری شهداء صفری، کوچه نکویی کرد.

فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این خصوص گفت: محل حادثه یک ساختمان مسکونی بود که بنابر اعلام عوامل اورژانس افراد داخل آن دچار مسمویت گاز مونواکسید کربن شده بودند.

نجات مرد 70 ساله از چنگال قاتل خاموش

انتشار گاز مونواکسید کربن باعث گاز گرفتگی پیرمرد 70 ساله ای شد که خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 200(سنجان) و 130(خیابان امام) را به سمت بلوار کربلا، شهرک اندیشه اعزام کرد.

صفحات

Subscribe to RSS - حوادث مسمومیت گاز