برخورد مرگبار خودروی سواری با دیوار کنار جاده

برخورد یک دستگاه خودرو سواری با دیواره کنار جاده، یک کشته و دو مصدوم به جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، همزمان با رخداد این حادثه و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 120 به همراه گروه امداد و نجات 123 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک ساعت 16:45 روز گذشته به محور اراک قم، ابتدای روستای مالک آباد روانه شدند.

به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه، یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 به طرف اراک در حال حرکت بود که به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج شده و با دیوار یک منزل مخروبه در کنار جاده برخورد کرده و به حالت نیمه واژگون قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: یکی از سرنشینان خودرو که یک پسر بچه 6 ساله بود بر اثر شدت برخورد خودرو از داخل آن به بیرون پرتاب شده و متاسفانه در دم جان باخته بود و دو نفر  سرنشین دیگر آن که یک مرد و زن بودند در اتاقک این وسیله نقلیه گرفتار شده بودند.

وی افزود: آتش نشانان به سرعت جریان برق خودرو سواری را قطع کردند و علائم هشدار دهنده را در اطراف محل حادثه قرار دادند و با به کارگیری تجهیزات هیدرولیکی و ست امداد و نجات عملیات خارج کردن افراد محبوس شده را از اتاقک متلاشی شده خودروی سواری آغاز کردند.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی در کوتاه ترین زمان ممکن هر دو نفر را از اتاقک این وسیله نقلیه خارج کردند و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل جهت انتقال به مراکز درمانی دادند.

این گزارش حاکی است؛ حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری دیگر نیز توسط شهروندان به سامانه 125 اطلاع داده شد که نجاتگران 123 که پس از اتمام عملیات اول در حین بازگشت به ایستگاه بودند توسط ستاد فرماندهی به محل حادثه در ابتدای روستای ابراهیم آباد اعزام شدند.

بنابراین گزاش، با رسیدن آتش نشانان مشاهده شد یک دستگاه خودروی 206 با تیربرق کنار جاده برخورد کرده و قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی هر سه نفر سرنشین مصدوم آن از اتاقک خودرو خارج شده بودند.

در این حادثه نیروهای عملیاتی با قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کرده و با تحویل مصدومین به امدادگران اورژانس جهت انتقال به بیمارستان و محل حادثه به عوامل انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.

علت بروز هر دو حادثه رانندگی از سوی کارشناسان راهور اعلام می شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Full HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.